| Voertuigspecificaties | |
| Merk | Nissan |
| Model | QASHQAI |
| Type | 1.2 N-Connecta NAVI/PANO/CRUIS/CAMERA |
| Prijs | € 15.249,00 |
| Kenteken | TG922H |
| Kilometerstand | 117.416 km |
| Carrosserie | SUV (5 drs) |
| Bouwjaar | 2018 |
| Transmissie | Automatisch |
| Kleur | Bruin |
| Techniek | |
| Cilinderinhoud | 1.197 CC |
| Aantal Cilinders | 4 |
| Vermogen | 85 kW |
| Gewicht | 1.260 kg |
| Max. trekgewicht | 1.000 kg |
| Brandstof | Benzine |
| Prestaties | |
| Gem. verbruik | 5,6l / 100 km |
| Verbruik stad | 6,5l / 100 km |
| Verbruik snelweg | 5,2l / 100 km |
| Energielabel | D |
| Accessoires | |
| Airco (automatisch) | |
| Autonomous Emergency Braking | |
| Cruise control | |
| Dodehoek detectie | |
| Lederen/stof bekleding | |
| Lichtmetalen velgen 18" | |
| Metaallak (Lak01) | |
| Navigatiesysteem full map | |
| Panoramisch glazen dak (-G---) | |
| Voorstoelen verwarmd | |
| Achterbank in delen neerklapbaar | |
| Achteruitrij assistent | |
| Alarm klasse 1(startblokkering) | |
| Anti Blokkeer Systeem | |
| Anti doorSlip Regeling | |
| Armsteun achter | |
| Armsteun voor | |
| Audioinstallatie met CD-speler | |
| Bandenreparatieset | |
| Bandenspanningscontrolesysteem | |
| Bestuurdersairbag | |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar | |
| Binnenspiegel automatisch dimmend | |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding | |
| Brake Assist System | |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar | |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar | |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur | |
| Chroom delen exterieur | |
| Comfort Pack (--C--) | |
| DAB ontvanger | |
| Dakrails | |
| Design Pack (D----) | |
| Dimlichten automatisch | |
| Elektrische ramen achter | |
| Elektrische ramen voor | |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel | |
| Elektronische remkrachtverdeling | |
| Elektronisch Stabiliteits Programma | |
| Extra getint glas | |
| Grootlichtassistent | |
| Hill hold functie | |
| Hoofd airbag(s) achter | |
| Hoofd airbag(s) voor | |
| Hoofdsteunen actief | |
| Instructieboekjes aanwezig | |
| Keyless entry | |
| Keyless start | |
| LED achterlichten | |
| LED dagrijverlichting | |
| Lederen stuurwiel en versnellingspook | |
| Lendesteunen (verstelbaar) | |
| Mistlampen voor | |
| Multimedia-voorbereiding | |
| Nissan Safety Shield Plus (-S---) | |
| Onderhoudsboekje (fysiek) | |
| Parkeer assistent | |
| Parkeersensor voor en achter | |
| Passagiersairbag | |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar | |
| RDW-leges | |
| Regensensor | |
| Rijstrooksensor | |
| Rondomzicht camera | |
| Rookvrij | |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk | |
| Stuur verstelbaar | |
| Stuurwiel multifunctioneel | |
| Verkeersbord detectie | |
| Vermoeidheids herkenning | |
| Verwarmde voorruit | |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar | |
| Zij airbag(s) voor | |
| NAP | |
| ![]() |
| ![]() |
||
| ![]() |
||||
| Bekijk alle (41) | |||||
| Details | |||||
|
Algemene informatie
Productveiligheid EU verantwoordelijke: Nissan Nederland BV Herikerbergweg 214 1101 CM Amsterdam, NL 08000231513 www.nissan.nl netherlands@nissan-services.eu Overige informatie Airconditioning: werkt Storingsmelding: Nee Bandenset: All-seasonbanden Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Nissan Qashqai. Deze auto komt uit het bouwjaar 2018. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. In de verwarmbare voorstoelen zitten is elke keer een welkom gevoel. Het interieur lijkt groter en ruimtelijker dankzij het glazen panoramadak. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, halflederen bekleding, LED-dagrijverlichting, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. |
|||||
| Delen Acties | |||||
| Aanbieder | Carteam Garage Pronk | Hand-Eg 4 | 1648GD De Goorn | T. 0646528609 | E. info@garagepronk.nl |