| Voertuigspecificaties | |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Tiguan |
| Type | 1.5 TSI NAVI/CARPLAY/CAMERA/ACC |
| Prijs | € 23.999,00 |
| Kenteken | JXL16K |
| Kilometerstand | 61.948 km |
| Carrosserie | SUV (5 drs) |
| Bouwjaar | 2018 |
| Transmissie | Automatisch |
| Kleur | Grijs |
| Techniek | |
| Cilinderinhoud | 1.498 CC |
| Aantal Cilinders | 4 |
| Vermogen | 110 kW |
| Gewicht | 1.450 kg |
| Max. trekgewicht | 1.800 kg |
| Brandstof | Benzine |
| APK datum | 2026-10-31 |
| Prestaties | |
| Gem. verbruik | 6,9l / 100 km |
| Energielabel | B |
| Accessoires | |
| Airco (automatisch) | |
| Navigatie-, radio- en multimediasysteem 'Discover Pro' (RCB) | |
| Velgen 'Frankfurt', 18 inch lichtmetaal (PJQ) | |
| Voorstoelen verwarmd | |
| Achterbank in delen neerklapbaar | |
| Achterbank verstelbaar | |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing | |
| Achteruitrijcamera (KA2) | |
| Airco separaat achter | |
| Alarm klasse 1(startblokkering) | |
| Anti Blokkeer Systeem | |
| Anti doorSlip Regeling | |
| Armsteun achter | |
| Armsteun voor | |
| Autonomous Emergency Braking | |
| Bandenreparatieset | |
| Bandenspanningscontrolesysteem | |
| Bestuurdersairbag | |
| Binnenspiegel automatisch dimmend | |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding | |
| Bots waarschuwing systeem | |
| Brake Assist System | |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar | |
| Chroompakket (PA2) | |
| Comfortstoel(en) | |
| Connected services | |
| Cruise control adaptief met Stop&Go | |
| DAB ontvanger | |
| Dakrails | |
| Digitaal instrumentenpaneel (Active Info Display) (9S0) | |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing | |
| Elektrische ramen achter | |
| Elektrische ramen voor | |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel (PB2) | |
| Elektronisch Stabiliteits Programma | |
| Extra getint glas | |
| Grootlichtassistent | |
| Hill hold functie | |
| Hoofd airbag(s) voor | |
| Hoofdsteunen actief | |
| Instructieboekjes aanwezig | |
| Knie airbag(s) | |
| Koplampverlichting LED Matrix (IQ.Light) (PXC) | |
| LED achterlichten | |
| LED dagrijverlichting | |
| Lederen stuurwiel | |
| Lederen versnellingspook | |
| Lendesteunen (verstelbaar) | |
| Mistlampen voor | |
| Multimedia-voorbereiding | |
| Multimedia scherm klein | |
| Onderhoudsboekje (digitaal) | |
| Parkeerassistent (Park Assist) (7X5) | |
| Parkeersensor voor en achter | |
| Passagiersairbag | |
| Radio | |
| RDW-leges | |
| Regensensor | |
| Rijstrooksensor met correctie | |
| Rookvrij | |
| Ruitensproeiers verwarmbaar | |
| Spiegelpakket (6XP) | |
| Sportstoelen | |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk | |
| Stuur verstelbaar | |
| Stuurwiel multifunctioneel | |
| Trekhaak 750 euro | |
| Vergrendel- en startsysteem zonder sleutel (Keyless Access) (4I3) | |
| Vermoeidheids herkenning | |
| Vervolgbotsing preventie | |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar | |
| Warmtewerende voorruit | |
| Winterpaket (WW1) | |
| Zij airbag(s) voor | |
| Energielabel B | |
| ![]() |
| ![]() |
||
| ![]() |
||||
| Bekijk alle (33) | |||||
| Details | |||||
|
Algemene informatie
Staat Technische staat: goed Optische staat: goed Staat interieur: goed Aantal sleutels: 2 (2 handzenders) Beschikbare afleverpakketten: Beschikbare afleverpakketten:
Productveiligheid EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de Overige informatie Airconditioning: werkt Storingsmelding: Nee Bandenset: Zomerbanden U merkt het aan de look and feel van deze auto: dit is kwaliteit. De Volkswagen Tiguan is ontworpen volgens de Duitse opvattingen van kwaliteit en degelijkheid, maar biedt tegelijk een hoge mate van comfort en uitstekende rijkwaliteiten. Dit exemplaar is van het bouwjaar 2018 en heeft 61948 kilometer gelopen. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Tiguan. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Kou en regen maken geen indruk. Binnen zit u comfortabel dankzij de stoelverwarming. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als u met volle handen staat. De koplampen zijn voorzien van matrix LED-verlichting waarmee u aanzienlijk verder kan kijken in het donker. Het systeem past zelf de lichtstraal aan op het moment tegenliggers verblind kunnen worden. Tot de uitrusting behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en verwarmde ruitensproeiers. |
|||||
| Delen Acties | |||||
| Aanbieder | Carteam Garage Pronk | Hand-Eg 4 | 1648GD De Goorn | T. 0646528609 | E. info@garagepronk.nl |