| Voertuigspecificaties | |
| Merk | Fiat |
| Model | Punto Evo |
| Type | 0.9 TwinAir Lounge Airco, Navigatie, LMV |
| Prijs | € 6.450,00 |
| Kenteken | NX140B |
| Kilometerstand | 121.165 km |
| Carrosserie | Hatchback (5 drs) |
| Bouwjaar | 2017 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Techniek | |
| Cilinderinhoud | 875 CC |
| Aantal Cilinders | 2 |
| Vermogen | 74 kW |
| Gewicht | 1.065 kg |
| Max. trekgewicht | 1.000 kg |
| Brandstof | Benzine |
| APK datum | 2027-04-28 |
| Prestaties | |
| Gem. verbruik | 3,8l / 100 km |
| Verbruik stad | 4,5l / 100 km |
| Verbruik snelweg | 3,4l / 100 km |
| Energielabel | A |
| Accessoires | |
| "Lichtmetalen velgen 16""" | |
| Achterbank in delen neerklapbaar | |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing | |
| Airbag(s) hoofd achter | |
| Airbag(s) hoofd voor | |
| Airbag bestuurder | |
| Airbag passagier | |
| Airco automatisch | |
| Anti Blokkeer Systeem | |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) | |
| Anti Slip Control | |
| Armsteun voor | |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth | |
| Bandenspanningscontrolesysteem | |
| Binnenspiegel automatisch dimmend | |
| Boordcomputer | |
| Brake Assist System | |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar | |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur | |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening | |
| Chroom delen exterieur | |
| Cruise control | |
| Electronic Stability Program | |
| Electronic Stability Program (ESP) | |
| Elektrische ramen voor | |
| Extra getint glas | |
| Hill hold-functie | |
| Lederen stuurwiel | |
| Metallic lak | |
| Mistlampen adaptief | |
| Multimedia-voorbereiding | |
| Navigatie-pakket | |
| Navigatie-systeem full map | |
| Navigatie full map | |
| Parkeersensor achter | |
| Radio-CD/MP3 speler | |
| Regensensor | |
| Startblokkering | |
| Stuur verstelbaar | |
| Stuurwiel multifunctioneel | |
| Tractie Controle Systeem (TCS) | |
| NAP | |
| Energielabel A | |
| ![]() |
| ![]() |
||
| ![]() |
||||
| Bekijk alle (26) | |||||
| Details | |||||
|
Wielbasis: 251 cm Deze Fiat Punto Evo komt uit 2017, werd geleverd van 01-01-2014 tot 30-04-2017 en kostte toen € 17.985,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2017 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 74 kW (101 PK) en een cilinderinhoud van 875 cc. Bedrijfsinformatie Kom vrijblijvend bij ons langs en bekijk onze voorraad. |
|||||
| Delen Acties | |||||
| Aanbieder | Auto Verdel B.V. | Zuideinde 29 C | 2371BP Roelofarendsveen | T. 071-3316630 | E. info@autoverdel.nl |