| Voertuigspecificaties | |
| Merk | Citroën |
| Model | C4 Picasso |
| Type | 1.6 THP Ligne Business Automaat, Airco, Navigatie, LMV |
| Prijs | € 3.500,00 |
| Kenteken | 49TPK2 |
| Kilometerstand | 223.707 km |
| Carrosserie | MPV (5 drs) |
| Bouwjaar | 2012 |
| Transmissie | Automatisch |
| Kleur | Zwart |
| Techniek | |
| Cilinderinhoud | 1.598 CC |
| Aantal Cilinders | 4 |
| Vermogen | 115 kW |
| Gewicht | 1.405 kg |
| Max. trekgewicht | 1.500 kg |
| Brandstof | Benzine |
| APK datum | 2026-11-02 |
| Prestaties | |
| Gem. verbruik | 6,7l / 100 km |
| Verbruik stad | 8,8l / 100 km |
| Verbruik snelweg | 5,4l / 100 km |
| Energielabel | B |
| Accessoires | |
| "Lichtmetalen velgen 16""" | |
| Achterruit apart te openen | |
| Airbag(s) hoofd achter | |
| Airbag(s) hoofd voor | |
| Airbag(s) side voor | |
| Airbag bestuurder | |
| Airbag passagier | |
| Airco automatisch | |
| Anti Blokkeer Systeem | |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) | |
| Anti Slip Control | |
| Armsteun voor | |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth | |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar | |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar | |
| Buitenspiegels verwarmbaar | |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening | |
| Chroom delen exterieur | |
| Cruise control | |
| Dimlichten automatisch | |
| Electronic Brake Distribution | |
| Electronic Stability Program | |
| Electronic Stability Program (ESP) | |
| Elektrische ramen voor | |
| Halogeen mistlampen | |
| Hill hold-functie | |
| LED dagrijverlichting | |
| Lederen stuurwiel | |
| Metallic lak | |
| Navigatie-systeem full map | |
| Navigatiesysteem full map | |
| Parkeersensor achter | |
| Regensensor | |
| Startblokkering | |
| Tractie Controle Systeem (TCS) | |
| Warmtewerende voorruit | |
| NAP | |
| Energielabel B | |
| ![]() |
| ![]() |
||
| ![]() |
||||
| Bekijk alle (22) | |||||
| Details | |||||
|
Wielbasis: 273 cm Deze Citroen C4 Picasso komt uit 2012, werd geleverd van 01-01-2011 tot 31-08-2013 en kostte toen € 28.990,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2012 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 115 kW (156 PK) en een cilinderinhoud van 1598 cc. Bedrijfsinformatie Kom vrijblijvend bij ons langs en bekijk onze voorraad. |
|||||
| Delen Acties | |||||
| Aanbieder | Auto Verdel B.V. | Zuideinde 29 C | 2371BP Roelofarendsveen | T. 071-3316630 | E. info@autoverdel.nl |