| Voertuigspecificaties | |
| Merk | Kia |
| Model | Picanto |
| Type | 1.0 CVVT Black & White Airco, LMV |
| Prijs | € 3.750,00 |
| Kenteken | 46RHL5 |
| Kilometerstand | 201.226 km |
| Carrosserie | Hatchback (5 drs) |
| Bouwjaar | 2011 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Techniek | |
| Cilinderinhoud | 998 CC |
| Aantal Cilinders | 3 |
| Vermogen | 51 kW |
| Gewicht | 820 kg |
| Max. trekgewicht | 700 kg |
| Brandstof | Benzine |
| APK datum | 2026-06-13 |
| Prestaties | |
| Gem. verbruik | 4,2l / 100 km |
| Verbruik stad | 5,4l / 100 km |
| Verbruik snelweg | 3,6l / 100 km |
| Energielabel | A |
| Accessoires | |
| Airbag(s) hoofd achter | |
| Airbag(s) hoofd voor | |
| Airbag(s) side voor | |
| Airbag bestuurder | |
| Airbag passagier | |
| Airco | |
| Anti Blokkeer Systeem | |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) | |
| Centrale deurvergrendeling | |
| Electronic Brake Distribution | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Startblokkering | |
| Stuurbekrachtiging | |
| Stuur verstelbaar | |
| NAP | |
| Energielabel A | |
| ![]() |
| ![]() |
||
| ![]() |
||||
| Bekijk alle (17) | |||||
| Details | |||||
|
Wielbasis: 238 cm Deze Kia Picanto komt uit 2011, werd geleverd van 01-04-2011 tot 31-12-2013 en kostte toen € 12.293,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2011 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 51 kW (69 PK) en een cilinderinhoud van 998 cc. Bedrijfsinformatie Kom vrijblijvend bij ons langs en bekijk onze voorraad. |
|||||
| Delen Acties | |||||
| Aanbieder | Auto Verdel B.V. | Zuideinde 29 C | 2371BP Roelofarendsveen | T. 071-3316630 | E. info@autoverdel.nl |