| Voertuigspecificaties | |
| Merk | Hyundai |
| Model | i10 |
| Type | 1.0 Comfort | Carplay | Airco | Cruise | Navigatie |
| Prijs | € 16.499,00 |
| Kenteken | HBF27V |
| Kilometerstand | 7.673 km |
| Carrosserie | Hatchback (5 drs) |
| Bouwjaar | 2025 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Techniek | |
| Cilinderinhoud | 998 CC |
| Aantal Cilinders | 3 |
| Vermogen | 46 kW |
| Gewicht | 899 kg |
| Max. trekgewicht | 310 kg |
| Brandstof | Benzine |
| APK datum | 2029-01-22 |
| Prestaties | |
| Energielabel | B |
| Accessoires | |
| Achteruitrijcamera | |
| Airco | |
| Apple Carplay/Android Auto | |
| Audio-navigatie full map | |
| Bandenspanningscontrolesysteem | |
| Cruise control | |
| Multimedia scherm standaard | |
| Parkeersensor achter | |
| Rijstrooksensor met correctie | |
| Start/stop systeem | |
| Achterbank in delen neerklapbaar | |
| Alarm klasse 1(startblokkering) | |
| Anti Blokkeer Systeem | |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA | |
| Autonomous Emergency Braking | |
| Bestuurdersairbag | |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar | |
| Bluetooth | |
| Boordcomputer | |
| Bots waarschuwing systeem | |
| Buitenspiegels in andere kleur | |
| Bumpers in carrosseriekleur | |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening | |
| Connected services | |
| Dakspoiler | |
| Dealer onderhouden | |
| Dimlichten automatisch | |
| Elektrische ramen voor | |
| Elektronisch Stabiliteits Programma | |
| Hill hold functie | |
| Hoofd airbag(s) voor | |
| LED dagrijverlichting | |
| Multimedia-voorbereiding | |
| Passagiersairbag | |
| Radio | |
| Spraakbediening | |
| Stuur multifunctioneel | |
| Stuur verstelbaar | |
| Zij airbag(s) voor | |
| NAP | |
| Energielabel B | |
| ![]() |
| ![]() |
||
| ![]() |
||||
| Bekijk alle (29) | |||||
| Details | |||||
|
Wielbasis: 243 cm
Zo compact als hij is, biedt de Hyundai i10 een enorme hoop ruimte voor u, uw gezin en uw bagage. Dit exemplaar heeft 7673 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2025. Met zijn pittige motor stuurt u deze auto vlot door het verkeer heen. Natuurlijk behoren LED-dagrijverlichting, dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank ook tot de uitrusting van deze complete auto. |
|||||
| Delen Acties | |||||
| Aanbieder | Carteam Autoservice Ronald Groot | De Volger 8 | 1483GA DE RIJP | T. 0299-674199 | E. ronald.groot@ronaldgroot.com |