| Voertuigspecificaties | |
| Merk | Opel |
| Model | Vivaro |
| Type | 2.0 CDTI L2H1 2X SCHUIFDEUR/CARPLAY/DAKDRAGERS Opel Vivaro 2.0 CDTI L2H1 Innovation 2X SCHUIFDEUR/CARPLAY |
| Prijs | € 17.649,17 |
| Kenteken | VHV32D |
| Kilometerstand | 74.900 km |
| Carrosserie | Commercial truck (5 drs) |
| Bouwjaar | 2020 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Techniek | |
| Cilinderinhoud | 1.997 CC |
| Aantal Cilinders | 4 |
| Vermogen | 110 kW |
| Gewicht | 1.635 kg |
| Max. trekgewicht | 2.500 kg |
| Brandstof | Diesel |
| APK datum | 2026-07-31 |
| Prestaties | |
| Gem. verbruik | 5,5l / 100 km |
| Verbruik stad | 6,0l / 100 km |
| Verbruik snelweg | 5,1l / 100 km |
| Accessoires | |
| 17" Lichtmetalen velgen, 4-dubbelspaaks in Gloss Black (RVF) | |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar | |
| Cruise control | |
| Electronic Climate Control (CJ2) | |
| Lendesteunen (verstelbaar) | |
| Metallic Moonstone Grey (G4O) | |
| Parkeersensoren achter (UD7) | |
| Parkeersensor voor | |
| Passagiersstoel 4-voudig verstelbaar met armsteun (AQR) | |
| Schuifdeur zonder raam links (YA2) | |
| Zijschuifdeur rechts | |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor | |
| 3-spaaks lederen sportstuurwiel incl. stuurwielbediening (N34) | |
| Airbag bestuurders- en passagierszijde incl. zij- en hoofdairbags (AY0) | |
| Alarm (PS6) | |
| Anti Blokkeer Systeem | |
| Anti doorSlip Regeling | |
| Apple Carplay/Android Auto | |
| Armsteun voor | |
| Bestuurdersairbag | |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding | |
| Boordcomputer | |
| Brake Assist System | |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar | |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar | |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur | |
| Buitenspiegels verwarmbaar | |
| Buitentemperatuurmeter | |
| Bumpers in carrosseriekleur | |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening | |
| Digitaal Audio Systeem (U2Q) | |
| Dimlichten automatisch | |
| Dode hoek waarschuwing (UDQ) | |
| Elektrische ramen voor | |
| Elektronisch Stabiliteits Programma | |
| Geluidsisolerend glas | |
| Grootlichtassistent | |
| Hill hold functie | |
| Hoofd airbag(s) voor | |
| Houten vloer in laadruimte met anti-slip coating en aluminium randen (CR1) | |
| Houten vloer met anti-slip coating en aluminium randen incl. houten zijwandbekleding en wielkastbescherming in laadruimte (ERO) | |
| Instructieboekjes aanwezig | |
| LED dagrijverlichting | |
| Mistlampen voor (T3U) | |
| Multimedia-voorbereiding | |
| Opel Connect (U0R) | |
| Passagiersairbag | |
| Radio | |
| RDW-leges | |
| Regensensor | |
| Reservewiel | |
| Rijstrooksensor | |
| Rookvrij | |
| Start/stop systeem | |
| Stuur verstelbaar | |
| Stuurwiel multifunctioneel | |
| Technology pakket I (OLP) | |
| Trekhaak; afneembaar m.b.v. gereedschap (V76) | |
| Tussenschot volledig | |
| Verkeersbord detectie | |
| Vermoeidheids herkenning | |
| Volledige onderhoudshistorie beschikbaar | |
| Warmtewerende voorruit | |
| Zij airbag(s) voor | |
| Zijwandbekleding laadruimte | |
| NAP | |
| ![]() |
| ![]() |
||
| ![]() |
||||
| Bekijk alle (34) | |||||
| Details | |||||
|
Algemene informatie
Staat Technische staat: goed Optische staat: goed Staat interieur: goed Aantal sleutels: 2 (2 handzenders) Financiële informatie BTW: De getoonde prijs is exclusief BTW Beschikbare afleverpakketten:
Productveiligheid EU verantwoordelijke: Stellantis Nederland B.V. Lemelerbergweg 12 1101AJ Amsterdam, NL 0882112700 www.stellantis.com customercare.nl@stellantis.com Overige informatie Airconditioning: werkt Storingsmelding: Nee Bandenset: All-seasonbanden De Opel Vivaro, met zijn stijlvolle uitstraling en comfortabele interieur, kenmerkt het handelsmerk van Duitse topkwaliteit. Met zijn dieselmotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Zelfs bij weinig parkeerruimte krijgen passagiers via de schuifdeur voldoende mogelijkheid om in en uit te stappen. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, geluidsisolerende ramen, elektrisch inklapbare buitenspiegels, verstelbare lendensteunen en elektrisch bedienbare ramen voor. |
|||||
| Delen Acties | |||||
| Aanbieder | Carteam Garage Pronk | Hand-Eg 4 | 1648GD De Goorn | T. 0646528609 | E. info@garagepronk.nl |