| Voertuigspecificaties | |
| Merk | Hyundai |
| Model | KONA |
| Type | 1.0 T-GDI Comfort Stoel+Stuurverwarming |
| Prijs | € 17.950,00 |
| Kenteken | HZB81T |
| Kilometerstand | 87.167 km |
| Carrosserie | SUV (5 drs) |
| Bouwjaar | 2022 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Techniek | |
| Cilinderinhoud | 998 CC |
| Aantal Cilinders | 3 |
| Vermogen | 88 kW |
| Gewicht | 1.212 kg |
| Max. trekgewicht | 1.200 kg |
| Brandstof | Benzine |
| Accessoires | |
| "Lichtmetalen velgen 16""" | |
| Achterbank in delen neerklapbaar | |
| Achteruitrijcamera | |
| Airbag | |
| Airbag(s) side | |
| Airbag(s) side voor | |
| Airbag bestuurder | |
| Airbag passagier | |
| Airco | |
| Airco automatisch | |
| Alarm | |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) | |
| Armsteun voor | |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth | |
| Binnenspiegel automatisch dimmend | |
| Boordcomputer | |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar | |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur | |
| Buitenspiegels verwarmbaar | |
| Bumpers in carrosseriekleur | |
| Centrale deurvergrendeling | |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening | |
| Cruise control | |
| Dakrails | |
| Dubbele airbag | |
| Electronic Brake Distribution (EBD) | |
| Electronic Stability Program (ESP) | |
| Elektrische ramen | |
| Elektronische climate control | |
| Hoofdsteunen achter | |
| Hoofdsteunen voor | |
| Lederen stuurwiel | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Metallic lak | |
| Mistlampen | |
| Mistlampen voor | |
| Multimedia-voorbereiding | |
| Parkeersensor achter | |
| Radio CD-speler | |
| Startblokkering | |
| Stuurbekrachtiging | |
| Stuurwiel multifunctioneel | |
| Toerenteller | |
| Tractie Controle Systeem (TCS) | |
| Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel | |
| Verstelbare stuurkolom | |
| Verwarmde voorstoelen | |
| ![]() |
| ![]() |
||
| ![]() |
||||
| Bekijk alle (24) | |||||
| Details | |||||
|
Bandenmaat: 205/60 R16
Als geen ander weten de Koreaanse automerken auto's te bouwen van een geweldige kwaliteit. De aandrijving van deze Hyundai wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. Een weldaad voor u en uw bijrijder: deze Hyundai KONA heeft verwarmbare voorstoelen. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen en in delen neerklapbare achterbank. Bedrijfsinformatie Wij leveren de auto met een geldige APK keuring. |
|||||
|
|||||
| Delen Acties | |||||
| Aanbieder | ME Automotive | Lindenlaan 32 | 2172AJ SASSENHEIM | T. 0252215039 | E. info@meautomotive.nl |