| Voertuigspecificaties | |
| Merk | Fiat |
| Model | Panda |
| Type | 1.2 Active Airco |
| Prijs | € 2.950,00 |
| Kenteken | 91SHN2 |
| Kilometerstand | 185.499 km |
| Carrosserie | Hatchback (5 drs) |
| Bouwjaar | 2011 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kleur | Rood |
| Techniek | |
| Cilinderinhoud | 1.242 CC |
| Aantal Cilinders | 4 |
| Vermogen | 51 kW |
| Gewicht | 835 kg |
| Max. trekgewicht | 800 kg |
| Brandstof | Benzine |
| APK datum | 2026-11-19 |
| Prestaties | |
| Gem. verbruik | 4,8l / 100 km |
| Verbruik stad | 6,3l / 100 km |
| Verbruik snelweg | 3,9l / 100 km |
| Energielabel | B |
| Accessoires | |
| Achterbank neerklapbaar | |
| Airbag bestuurder | |
| Airbag passagier | |
| Airco | |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) | |
| Boordcomputer | |
| Bumpers in carrosseriekleur | |
| Centrale deurvergrendeling | |
| Dakrails | |
| Elektrische ramen voor | |
| Italia 150 pakket | |
| Metallic lak | |
| Radio-CD/MP3 speler | |
| Startblokkering | |
| Stuurbekrachtiging | |
| Stuur verstelbaar | |
| Stuurwiel multifunctioneel | |
| NAP | |
| Energielabel B | |
| ![]() |
| ![]() |
||
| ![]() |
||||
| Bekijk alle (18) | |||||
| Details | |||||
|
Wielbasis: 230 cm Deze Fiat Panda komt uit 2011, werd geleverd van 01-03-2010 tot 31-03-2012 en kostte toen € 11.619,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2011 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 50 kW (68 PK) en een cilinderinhoud van 1242 cc. Bedrijfsinformatie Kom vrijblijvend bij ons langs en bekijk onze voorraad. |
|||||
| Delen Acties | |||||
| Aanbieder | Auto Verdel B.V. | Zuideinde 29 C | 2371BP Roelofarendsveen | T. 071-3316630 | E. info@autoverdel.nl |