| Voertuigspecificaties | |
| Merk | Kia |
| Model | Stonic |
| Type | 1.0 T-GDi MHEV Dyn+L | Airco | ACC | Carplay | Hybride | Navi | |
| Prijs | € 17.900,00 |
| Kenteken | N325XF |
| Kilometerstand | 41.264 km |
| Carrosserie | SUV (5 drs) |
| Bouwjaar | 2022 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Techniek | |
| Cilinderinhoud | 998 CC |
| Aantal Cilinders | 3 |
| Vermogen | 73 kW |
| Gewicht | 1.125 kg |
| Max. trekgewicht | 900 kg |
| Brandstof | Benzine |
| APK datum | 2028-01-18 |
| Prestaties | |
| Gem. verbruik | 4,2l / 100 km |
| Verbruik stad | 4,7l / 100 km |
| Verbruik snelweg | 3,9l / 100 km |
| Energielabel | C |
| Accessoires | |
| Achteruitrijcamera | |
| Apple Carplay/Android Auto | |
| Cruise control | |
| Cruise control adaptief en stuurhulp | |
| Extra getint glas achter | |
| Keyless entry | |
| Keyless start | |
| Lichtmetalen velgen 16" | |
| Parkeersensor achter | |
| Regensensor | |
| Achterbank in delen neerklapbaar | |
| Alarm klasse 1(startblokkering) | |
| Anti Blokkeer Systeem | |
| Anti doorSlip Regeling | |
| Armsteun voor | |
| Autonomous Emergency Braking | |
| Bandenspanningscontrolesysteem | |
| Bestuurdersairbag | |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar | |
| Binnenspiegel automatisch dimmend | |
| Bluetooth | |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar | |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar | |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur | |
| Buitenspiegels verwarmbaar | |
| DAB | |
| Dakrails | |
| Dimlichten automatisch | |
| Electronic climate control | |
| Elektrische ramen achter | |
| Elektrische ramen voor | |
| Elektronisch Stabiliteits Programma | |
| Grootlichtassistent | |
| Hill hold functie | |
| Hoofd airbag(s) achter | |
| Hoofd airbag(s) voor | |
| Koplampen adaptief | |
| LED achterlichten | |
| LED dagrijverlichting | |
| Luxe stoffen bekleding | |
| Mistlampen voor | |
| Multimedia-voorbereiding | |
| Multimedia scherm standaard | |
| Navigatiesysteem full map | |
| Passagiersairbag | |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar | |
| Radio | |
| Rijstrooksensor met correctie | |
| Start/stop systeem | |
| Stuurbekrachtiging | |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder | |
| Stuur multifunctioneel | |
| Stuur verstelbaar | |
| Vermoeidheids herkenning | |
| Zij airbag(s) voor | |
| Zwarte (glans) exterieur delen | |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking | |
| NAP | |
| Energielabel C | |
| ![]() |
| ![]() |
||
| ![]() |
||||
| Bekijk alle (35) | |||||
| Details | |||||
|
Wielbasis: 258 cm
Dit is een auto die is ontworpen voor uw comfort. Deze Kia Stonic is van het bouwjaar 2022. De aandrijving van deze Kia wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Verder is de Kia uitgerust met: 16 inch lichtmetalen velgen, adaptieve verlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. |
|||||
| Delen Acties | |||||
| Aanbieder | Carteam Autoservice Ronald Groot | De Volger 8 | 1483GA DE RIJP | T. 0299-674199 | E. ronald.groot@ronaldgroot.com |