| Voertuigspecificaties | |
| Merk | Opel |
| Model | Corsa (NIEUWE DISTIBUTIE) |
| Type | 1.2 Edition | Airco | CarPlay | Cruise | Lm velgen |
| Prijs | € 12.900,00 |
| Kenteken | K803RG |
| Kilometerstand | 36.626 km |
| Carrosserie | Hatchback (5 drs) |
| Bouwjaar | 2021 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Techniek | |
| Cilinderinhoud | 1.199 CC |
| Aantal Cilinders | 3 |
| Vermogen | 55 kW |
| Gewicht | 955 kg |
| Max. trekgewicht | 500 kg |
| Brandstof | Benzine |
| APK datum | 2026-11-13 |
| Prestaties | |
| Gem. verbruik | 4,1l / 100 km |
| Verbruik stad | 4,8l / 100 km |
| Verbruik snelweg | 3,7l / 100 km |
| Energielabel | B |
| Accessoires | |
| Airco | |
| Apple Carplay/Android Auto | |
| Cruise control | |
| Lichtmetalen velgen 16" | |
| Verkeersbord detectie | |
| Achterbank in delen neerklapbaar | |
| Alarm klasse 1(startblokkering) | |
| Anti Blokkeer Systeem | |
| Autonomous Emergency Braking | |
| Bandenspanningscontrolesysteem | |
| Bestuurdersairbag | |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar | |
| Bluetooth | |
| Boordcomputer | |
| Bots waarschuwing systeem | |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar | |
| Buitenspiegels verwarmbaar | |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening | |
| DAB | |
| Elektrische ramen voor | |
| Elektronisch Stabiliteits Programma | |
| Hill hold functie | |
| Hoofd airbag(s) voor | |
| Multimedia-voorbereiding | |
| Passagiersairbag | |
| Radio | |
| Rijstrooksensor met correctie | |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk | |
| Stuur verstelbaar | |
| Vermoeidheids herkenning | |
| Zij airbag(s) voor | |
| NAP | |
| Energielabel B | |
| ![]() |
| ![]() |
||
| ![]() |
||||
| Bekijk alle (26) | |||||
| Details | |||||
|
Wielbasis: 254 cm
Wist u dat bestuurders van Duitse auto's tot de meest merkentrouwe rijders horen? Geen wonder, want onze oosterburen koppelen kwaliteit en betrouwbaarheid aan grote klasse en uitstekende prestaties. Deze auto is bijna nieuw, ondanks dat hij uit 2021 komt; hij heeft slechts 36626 kilometer afgelegd. Zijn pittige prestaties dankt deze auto aan zijn compacte en zuinige motor. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen en in delen neerklapbare achterbank. |
|||||
| Delen Acties | |||||
| Aanbieder | Carteam Autoservice Ronald Groot | De Volger 8 | 1483GA DE RIJP | T. 0299-674199 | E. ronald.groot@ronaldgroot.com |