| Voertuigspecificaties | |
| Merk | Renault |
| Model | NEW CLIO |
| Type | 1.8 Hybrid 160 techno Pack Première, DIRECT LEVERBAAR!! |
| Prijs | € 31.854,00 |
| Kenteken | JVL20Z |
| Kilometerstand | 40 km |
| Carrosserie | Hatchback (5 drs) |
| Bouwjaar | 2026 |
| Transmissie | Automatisch |
| Kleur | Grijs |
| Techniek | |
| Cilinderinhoud | 1.800 CC |
| Aantal Cilinders | 4 |
| Vermogen | 116 kW |
| Gewicht | 1.246 kg |
| Max. trekgewicht | 900 kg |
| Brandstof | Hybride |
| APK datum | 2030-02-13 |
| Prestaties | |
| Gem. verbruik | 4,0l / 100 km |
| Energielabel | A |
| Accessoires | |
| Gris rafale (KQJ) | |
| Navigatie met Google-integratie (MET05) | |
| Achterbank in delen neerklapbaar | |
| Achteruitrijcamera | |
| Airco (automatisch) | |
| Alarm klasse 1(startblokkering) | |
| Anti Blokkeer Systeem | |
| Anti doorSlip Regeling | |
| Arkamys audio met 6 speakers | |
| Automatische koplampen met automatisch grootlichtassistent (PRAHL) | |
| Automatische snelheids begrenzing | |
| Autonomous Emergency Braking | |
| Bandenspanningscontrolesysteem | |
| Bestuurdersairbag | |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar | |
| Binnenspiegel automatisch dimmend | |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding | |
| Bots waarschuwing systeem | |
| Buitenspiegels in andere kleur | |
| Connected services | |
| Dakspoiler | |
| Dimlichten automatisch | |
| Draadloze telefoonlader | |
| Elektrische ramen voor en achter | |
| Elektronisch Stabiliteits Programma | |
| Extra getint glas | |
| Full LED (FXCCA) | |
| Geluidsimulator | |
| Glans exterieur delen | |
| Hemelbekleding donker | |
| Hill hold functie | |
| Hoge middenconsole met armsteun (LEDCO) | |
| Hoofd airbag(s) achter | |
| Hoofd airbag(s) voor | |
| Instrumentenpaneel met 10,25" TFT kleurenscherm | |
| Lane centering assist (SADC0) | |
| LED achterlichten | |
| LED dagrijverlichting | |
| Multimedia-voorbereiding | |
| OpenR link infotainmentsysteem met 10,1" touchscreen (NA510) | |
| Parkeersensor achter | |
| Passagiersairbag | |
| RDW-leges | |
| Regensensor | |
| Renault Handsfree Card voor openen, sluiten en starten zonder sleutel (DB4T0) | |
| Sfeerverlichting | |
| Spraakbediening | |
| Stoffen bekleding | |
| Stuurbekrachtiging | |
| Stuur kunstleder | |
| Vermoeidheids herkenning | |
| Verwarmde buitenspiegels elektrisch verstelbaar en automatisch inklapbaar (RVX09) | |
| Zij airbag(s) voor | |
| NAP | |
| Energielabel A | |
| ![]() |
| ![]() |
||
| ![]() |
||||
| Bekijk alle (28) | |||||
| Details | |||||
|
Modeljaar: 2026
Dit is niet zomaar een compacte auto; dit is de TOEKOMST van compact autorijden! De 2026 NEW Renault Clio 1.8 Hybrid 160 in de luxe Techno-uitvoering combineert cutting-edge hybride techniek met een design dat hoofden doet draaien. Met slechts 10 kilometer op de teller stap jij in een gloednieuwe machine die klaar is voor de wereld van morgen. De Nieuwe Standaard: Kracht ontmoet Efficiëntie Vergeet alles wat je weet over hybrides. Met de nieuwe 1.8 liter motor en een systeemvermogen van maar liefst 116 kW (160 PK), biedt deze Clio prestaties die je eerder bij een sportwagen zou verwachten. Dankzij de slimme automaat en de E-Tech technologie rijd je tot 80% van je tijd in de stad volledig elektrisch, zonder ooit te hoeven stekkeren. Waarom deze Clio jouw match is:
Specificaties op een rij: Bouwjaar: 2026 (Nieuw)Kilometerstand: 10 kmVermogen: 116 kW / 160 PKTransmissie: AutomaatKleur: Gris RafaleFiscaal: BTW-auto Rij de toekomst, vandaag nog. De nieuwe Clio 1.8 Hybrid 160 Techno is de perfecte balans tussen Franse elegantie en serieuze power. Ben jij klaar om als eerste de weg te veroveren in dit 2026-model? Auto Dijkwel is uw vertrouwde officiële Renault en Dacia adres voor Walcheren sinds 1979. Inruil van uw huidige auto is mogelijk. Graag ontvangen wij enkele foto's van het interieur, exterieur en kilometerstand. Per e-mail of whatsapp kunnen wij op afstand een indicatie afgeven onder voorbehoud van technisch goed en alles functionerend naar behoren. Om het voorstel concreet te maken van het betreffende inruilvoertuig is het wel vereist de auto mee te nemen. NIEUW: Nu ook Occasion Private Lease! Voor een vast maandbedrag zorgeloos auto rijden. Scherpe tarieven EN inruil / aanbetaling mogelijk! Financial Lease mogelijk vanaf 4,99%. In voorkomende gevallen jaarcijfers niet nodig. Ook privé mogelijk. Let op: GELD LENEN KOST GELD! (Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde specificaties afwijken van de werkelijke specificaties. Derhalve zijn deze onder voorbehoud. Vertrouw daarom niet alleen op de gegevens in de advertentie maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden) |
|||||
| Delen Acties | |||||
| Aanbieder | Auto Dijkwel BV | Marie Curieweg 15 | 4389WB Ritthem | T. 0118-488466 | E. dennis@autodijkwel.nl |