| Voertuigspecificaties | |
| Merk | Audi |
| Model | Q3 Sportback |
| Type | 35 TFSI S Edition *Trekhaak*Carplay*stoel/stuurverwarming*alcantara* |
| Prijs | € 40.995,00 |
| Kilometerstand | 40.941 km |
| Carrosserie | SUV (5 drs) |
| Bouwjaar | 2022 |
| Transmissie | Automatisch |
| Kleur | Zwart |
| Techniek | |
| Cilinderinhoud | 1.498 CC |
| Aantal Cilinders | 4 |
| Vermogen | 110 kW |
| Gewicht | 1.505 kg |
| Max. trekgewicht | 1.800 kg |
| Brandstof | Hybride |
| Prestaties | |
| Gem. verbruik | 6,5l / 100 km |
| Energielabel | C |
| Accessoires | |
| "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18""" | |
| Accident Avoidance System | |
| Achterbank in delen neerklapbaar | |
| Achterbank verstelbaar | |
| Achteruitrij assistent | |
| Achteruitrijcamera | |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) | |
| Airbag(s) hoofd achter | |
| Airbag(s) hoofd voor | |
| Airbag(s) side achter | |
| Airbag(s) side voor | |
| Airbag bestuurder | |
| Airbag passagier | |
| Alarmsysteem | |
| Aluminium delen exterieur | |
| Aluminium interieur afwerking | |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) | |
| Apple carplay | |
| Armsteun voor | |
| Assistentie Pakket | |
| Audio installatie | |
| Automatische verlichting | |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth | |
| Bandenspanningscontrolesysteem | |
| Binnenspiegel automatisch dimmend | |
| Bluetooth | |
| Bots waarschuwing systeem | |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar | |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar | |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur | |
| Buitenspiegels verwarmbaar | |
| Camera | |
| Carplay | |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening | |
| Connected services | |
| Cruise control | |
| Cruisecontrol | |
| Cruise controle | |
| DAB-ontvanger | |
| Dimlichten automatisch | |
| Dodehoek detector | |
| Draadloze telefoonlader | |
| Electrische Ramen | |
| Electronic climate controle | |
| Electronic Stability Program (ESP) | |
| Elektrisch bedienbare achterklep | |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing | |
| Elektrische ramen achter | |
| Elektrische ramen voor | |
| Extra getint glas | |
| Hill hold-functie | |
| Keyless-pakket | |
| Keyless entry | |
| Koplampen adaptief | |
| LED achterlichten | |
| LED dagrijverlichting | |
| Lederen/alcantara bekleding | |
| Lederen/stoffen bekleding | |
| Lederen sportstuur | |
| Lederen stuurwiel | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Matrix LED koplampen | |
| Metallic lak | |
| Multimedia-voorbereiding | |
| Navigatie | |
| Navigatie-systeem full map + hard disk | |
| Parkeer-assistent | |
| Parkeer pakket | |
| Parkeersensor achter | |
| Parkeersensor voor | |
| Regensensor | |
| Rijstrooksensor | |
| Rijstrooksensor met correctie | |
| S Line exterieur | |
| Spiegels elektrisch inklapbaar | |
| Sportonderstel | |
| Sportstoelen | |
| Startblokkering | |
| Stoelverwarming | |
| Stuur verstelbaar | |
| Stuurwiel multifunctioneel | |
| Stuurwiel verwarmd | |
| Telefoonintegratie premium | |
| Trekhaak | |
| Variabele stuuroverbrenging | |
| Verkeersbord detectie | |
| Verwarmde voorstoelen | |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel | |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar | |
| Warmtewerend glas | |
| WiFi voorbereiding | |
| Energielabel C | |
| ![]() |
| ![]() |
||
| ![]() |
||||
| Bekijk alle (15) | |||||
| Details | |||||
|
Wielbasis: 268 cm Rijklaarprijs inclusief Bovag afleverbeurt, APK en 12 maanden Bovag garantie. Geen afleverkosten! Bedrijfsinformatie Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. |
|||||
| Delen Acties | |||||
| Aanbieder | Autobedrijf Vinkel | Lindenlaan 14 | 5381GK VINKEL | T. 0735321607 | E. info@autobedrijfvinkel.nl |