| Voertuigspecificaties | |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Polo |
| Type | 1.2 TSI First Edition AIRCO/CRUIS/BLEUTOOHT |
| Prijs | € 6.249,00 |
| Kenteken | 8ZKX78 |
| Kilometerstand | 189.265 km |
| Carrosserie | Hatchback (3 drs) |
| Bouwjaar | 2014 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Techniek | |
| Cilinderinhoud | 1.197 CC |
| Aantal Cilinders | 4 |
| Vermogen | 66 kW |
| Gewicht | 1.007 kg |
| Max. trekgewicht | 1.000 kg |
| Brandstof | Benzine |
| APK datum | 2027-02-19 |
| Prestaties | |
| Gem. verbruik | 4,7l / 100 km |
| Verbruik stad | 6,0l / 100 km |
| Verbruik snelweg | 4,0l / 100 km |
| Energielabel | B |
| Accessoires | |
| 16" lichtmetalen velgen Portago (PJ7) | |
| Airconditioning (PH4) | |
| Cruise control icm Euro 6 motoren (8T2) | |
| 65% getint glas achter (4KF) | |
| Achterbank in delen neerklapbaar | |
| Alarm klasse 1(startblokkering) | |
| Anti Blokkeer Systeem | |
| Anti doorSlip Regeling | |
| Bandenspanningscontrolesysteem | |
| Bestuurdersairbag | |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding | |
| Boordcomputer (9S3) | |
| Brake Assist System | |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar | |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening | |
| Elektrische ramen voor | |
| Elektronische remkrachtverdeling | |
| Elektronisch Sper Differentieel | |
| Elektronisch Stabiliteits Programma | |
| Hill hold functie | |
| Hoofd airbag(s) voor | |
| In hoogte verstelbare voorstoelen (PAS) | |
| Instructieboekjes aanwezig | |
| Klein lederpakket (PU1) | |
| Mistlampen voor adaptief | |
| Multimedia-voorbereiding | |
| Onderhoudsboekje (fysiek) | |
| Passagiersairbag | |
| Radio "Composition Touch" (ZAA) | |
| Radio "Composition Touch" (ZBA) | |
| RDW-leges | |
| Rookvrij | |
| Sportstoelen | |
| Start/stop systeem | |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk | |
| Stuur verstelbaar | |
| Thuiskomer | |
| Volledige onderhoudshistorie beschikbaar | |
| Zij airbag(s) voor | |
| Energielabel B | |
| ![]() |
| ![]() |
||
| ![]() |
||||
| Bekijk alle (28) | |||||
| Details | |||||
|
Algemene informatie
Staat Technische staat: goed Optische staat: goed Staat interieur: goed Aantal sleutels: 2 (2 handzenders) Beschikbare afleverpakketten: Beschikbare afleverpakketten:
Productveiligheid EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de Overige informatie Airconditioning: werkt Storingsmelding: Nee Bandenset: Zomerbanden Uw nieuwe auto staat klaar voor vertrek. Stap gerust in, deze Volkswagen Polo heeft 189265 kilometer gelopen. Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze Polo duidelijk te zien is. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. In het interieur domineren de sportstoelen, die er niet alleen stijlvol uitzien, maar die u ook optimaal ondersteunen tijdens de rit. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, adaptieve mistlampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging. |
|||||
| Delen Acties | |||||
| Aanbieder | Carteam Garage Pronk | Hand-Eg 4 | 1648GD De Goorn | T. 0646528609 | E. info@garagepronk.nl |