| Voertuigspecificaties | |
| Merk | Kia |
| Model | Rio |
| Type | 1.4 X-pect Airco, LMV Rijdt echt super. |
| Prijs | € 2.250,00 |
| Kenteken | 61GZV1 |
| Kilometerstand | 174.573 km |
| Carrosserie | Hatchback (5 drs) |
| Bouwjaar | 2009 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Techniek | |
| Cilinderinhoud | 1.399 CC |
| Aantal Cilinders | 4 |
| Vermogen | 71 kW |
| Gewicht | 1.054 kg |
| Max. trekgewicht | 1.100 kg |
| Brandstof | Benzine |
| APK datum | 2027-03-31 |
| Prestaties | |
| Gem. verbruik | 5,9l / 100 km |
| Verbruik stad | 7,3l / 100 km |
| Verbruik snelweg | 5,1l / 100 km |
| Energielabel | B |
| Accessoires | |
| Achterbank in delen neerklapbaar | |
| Achterruitwisser | |
| Airbag bestuurder | |
| Airbag passagier | |
| Airco | |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) | |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar | |
| Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar | |
| Bumpers in carrosseriekleur | |
| Centrale deurvergrendeling | |
| Electronic Brake Distribution (EBD) | |
| Elektrische ramen voor | |
| Getint glas | |
| Metallic lak | |
| Startblokkering | |
| Stuurbekrachtiging | |
| Stuur verstelbaar | |
| Energielabel B | |
| ![]() |
| ![]() |
||
| ![]() |
||||
| Bekijk alle (20) | |||||
| Details | |||||
|
Wielbasis: 250 cm LET OP !! Teller staat op 375000km, maar de motor is eerder vervangen en deze heeft 100.000km minder gelopen. Bedrijfsinformatie Kom vrijblijvend bij ons langs en bekijk onze voorraad. |
|||||
| Delen Acties | |||||
| Aanbieder | Auto Verdel B.V. | Zuideinde 29 C | 2371BP Roelofarendsveen | T. 071-3316630 | E. info@autoverdel.nl |