| Voertuigspecificaties | |
| Merk | Citroën |
| Model | C4 Picasso |
| Type | 1.2 PureTech Selection Cruise en Climatcontrol Navigatie |
| Prijs | € 10.950,00 |
| Kenteken | GRP18D |
| Kilometerstand | 115.091 km |
| Carrosserie | MPV (5 drs) |
| Bouwjaar | 2017 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Techniek | |
| Cilinderinhoud | 1.199 CC |
| Aantal Cilinders | 3 |
| Vermogen | 96 kW |
| Gewicht | 1.255 kg |
| Max. trekgewicht | 1.470 kg |
| Brandstof | Benzine |
| APK datum | 2026-06-21 |
| Prestaties | |
| Gem. verbruik | 5,0l / 100 km |
| Energielabel | B |
| Accessoires | |
| Achterstoelen drie | |
| Achterstoelen verschuifbaar | |
| Achteruitrijcamera | |
| Airbag(s) hoofd achter | |
| Airbag(s) hoofd voor | |
| Airbag(s) side voor | |
| Airbag bestuurder | |
| Airbag passagier | |
| Airco (automatisch) | |
| Alarm klasse 1(startblokkering) | |
| Anti Blokkeer Systeem | |
| Anti doorSlip Regeling | |
| Apple Carplay/Android Auto | |
| Armsteun voor | |
| Bandenspanningscontrolesysteem | |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar | |
| Bluetooth | |
| Boordcomputer | |
| Brake Assist System | |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar | |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar | |
| Buitenspiegels verwarmbaar | |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening | |
| Chroom delen exterieur | |
| Connected services | |
| Cruise control | |
| Dimlichten automatisch | |
| Elektrische ramen achter | |
| Elektrische ramen voor | |
| Elektronisch Stabiliteits Programma | |
| Hill hold functie | |
| Hoedenplank | |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes | |
| LED dagrijverlichting | |
| Mistlampen voor | |
| Multimedia-voorbereiding | |
| Navigatiesysteem full map | |
| Niet in gerookt | |
| Panoramische voorruit | |
| Parkeersensor achter | |
| Parkeersensor voor | |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar | |
| Radio | |
| Regensensor | |
| Start/stop systeem | |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk | |
| Stuur in hoogte en axiaal verstelbaar | |
| Stuur leder | |
| Stuur multifunctioneel | |
| Stuur verstelbaar | |
| USB aansluiting | |
| Vermoeidheids herkenning | |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar | |
| Zonwering rol zij | |
| Energielabel B | |
| ![]() |
| ![]() |
||
| ![]() |
||||
| Bekijk alle (35) | |||||
| Details | |||||
|
Wielbasis: 279 cm Ik heb zelf ong 7000 km met de auto gereden ,en gebruikt weinig olie In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De panoramische voorruit geeft u een ongekende rijsensatie: wat een licht en zicht! Tot de uitrusting behoren ook LED-dagrijverlichting, elektrisch inklapbare buitenspiegels, in hoogte verstelbare passagiersstoel, verschuifbare achterbank, elektrisch bedienbare ramen achter en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging. Bedrijfsinformatie Belt of mailt u van te voren even of de betreffende auto nog aanwezig is. Het is jammer van de tijd en de gereden km's |
|||||
| Delen Acties | |||||
| Aanbieder | Carteam Smit Autoservice | Hauwert 46 | 1691EH HAUWERT | T. 0229201431 | E. info@autobalk.nl |