| Voertuigspecificaties | |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Golf |
| Type | 1.4 TSI Con. Ser. | Automaat | Navi | Cruise | Airco | Trekhaak |
| Prijs | € 14.495,00 |
| Kenteken | SN056J |
| Kilometerstand | 134.379 km |
| Carrosserie | Hatchback (5 drs) |
| Bouwjaar | 2017 |
| Transmissie | Semi-automatsch |
| Kleur | Wit |
| Techniek | |
| Cilinderinhoud | 1.395 CC |
| Aantal Cilinders | 4 |
| Vermogen | 92 kW |
| Gewicht | 1.171 kg |
| Max. trekgewicht | 1.400 kg |
| Brandstof | Benzine |
| Prestaties | |
| Gem. verbruik | 5,1l / 100 km |
| Verbruik stad | 6,2l / 100 km |
| Verbruik snelweg | 4,4l / 100 km |
| Energielabel | C |
| Accessoires | |
| Anti Blokkeer Systeem | |
| Bluetooth | |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening | |
| Cruise control | |
| Mistlampen voor adaptief | |
| Achterbank in delen neerklapbaar | |
| Achterspoiler | |
| Afneembare trekhaak | |
| Airco automatisch | |
| Alarm klasse 3 | |
| Anti doorSlip Regeling | |
| Armsteun achter | |
| Armsteun voor | |
| Audioinstallatie met CD-speler | |
| Bandenspanningscontrolesysteem | |
| Bestuurdersairbag | |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar | |
| Binnenspiegel automatisch dimmend | |
| Boordcomputer | |
| Bots herkenning en activatie | |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar | |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar | |
| Buitenspiegels met verlichting | |
| Connected services | |
| Dakspoiler | |
| Dimlichten automatisch | |
| Elektrische ramen achter | |
| Elektrische ramen voor | |
| Elektronische remkrachtverdeling | |
| Elektronisch Sper Differentieel | |
| Elektronisch Stabiliteits Programma | |
| Extra getint glas achter | |
| Hill hold functie | |
| Hoofd airbag(s) achter | |
| Hoofd airbag(s) voor | |
| Hoofdsteunen anti-whiplash | |
| Knie airbag(s) | |
| LED achterlichten | |
| Lederen versnellingspook | |
| Lendesteun(en) verstelbaar | |
| Multimedia-voorbereiding | |
| Navigatiesysteem full map | |
| Parkeersensor voor en achter | |
| Passagiersairbag | |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar | |
| Regensensor | |
| Spraakbediening | |
| Start/stop systeem | |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk | |
| Stuur leder | |
| Stuur multifunctioneel | |
| Stuur verstelbaar | |
| Vermoeidheids herkenning | |
| Vervolgbotsing preventie | |
| Voorstoel(en) met massagefunctie | |
| Voorstoelen verwarmd | |
| Zij airbag(s) voor | |
| Energielabel C | |
| ![]() |
| ![]() |
||
| ![]() |
||||
| Bekijk alle (39) | |||||
| Details | |||||
|
Wielbasis: 262 cm
Het zijn de unieke kwaliteiten van een Volkswagen die zorgen dat hun berijders zo trouw zijn aan het merk. Dat blijkt ook weer bij deze Golf, met zijn doordachte ontwerp en zijn hoogstaande bouwkwaliteit. Zoals het een echte Volkswagen betaamt, verkeert deze Golf in uitstekende conditie. Bestuurder en bijrijder krijgen een warm welkom: de verwarmbare voorstoelen zijn bovendien voorzien van massagefunctie. In deze auto profiteert u onder andere ook van: adaptieve mistlampen, dakspoiler, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. |
|||||
| Delen Acties | |||||
| Aanbieder | Carteam Autoservice Ronald Groot | De Volger 8 | 1483GA DE RIJP | T. 0299-674199 | E. ronald.groot@ronaldgroot.com |