| Voertuigspecificaties | |
| Merk | Mitsubishi |
| Model | Colt |
| Type | 1.3 Edition Two Airco, Trekhaak, LMV |
| Prijs | € 2.950,00 |
| Kenteken | 57RFB8 |
| Kilometerstand | 209.264 km |
| Carrosserie | Hatchback (5 drs) |
| Bouwjaar | 2011 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Techniek | |
| Cilinderinhoud | 1.332 CC |
| Aantal Cilinders | 4 |
| Vermogen | 70 kW |
| Gewicht | 950 kg |
| Max. trekgewicht | 1.000 kg |
| Brandstof | Benzine |
| APK datum | 2027-04-08 |
| Prestaties | |
| Gem. verbruik | 5,1l / 100 km |
| Verbruik stad | 6,4l / 100 km |
| Verbruik snelweg | 4,4l / 100 km |
| Energielabel | B |
| Accessoires | |
| "Lichtmetalen velgen 15""" | |
| Achterbank neerklapbaar | |
| Airbag(s) side voor | |
| Airbag bestuurder | |
| Airbag passagier | |
| Airco automatisch | |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) | |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar | |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar | |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur | |
| Buitenspiegels verwarmbaar | |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening | |
| Cruise control | |
| Dimlichten automatisch | |
| Electronic Brake Distribution (EBD) | |
| Elektrische ramen achter | |
| Elektrische ramen voor | |
| Extra getint glas | |
| Lederen stuurwiel | |
| Lederen versnellingspook | |
| Mistlampen voor | |
| Radio-CD/MP3 speler | |
| Regensensor | |
| Startblokkering | |
| Stuurbekrachtiging | |
| Trekhaak inklapbaar/afneembaar | |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar | |
| NAP | |
| Energielabel B | |
| ![]() |
| ![]() |
||
| ![]() |
||||
| Bekijk alle (21) | |||||
| Details | |||||
|
Wielbasis: 250 cm Deze Mitsubishi Colt komt uit 2011, werd geleverd van 01-09-2009 tot 31-12-2013 en kostte toen € 13.799,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2011 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 70 kW (95 PK) en een cilinderinhoud van 1332 cc. Bedrijfsinformatie Kom vrijblijvend bij ons langs en bekijk onze voorraad. |
|||||
| Delen Acties | |||||
| Aanbieder | Auto Verdel B.V. | Zuideinde 29 C | 2371BP Roelofarendsveen | T. 071-3316630 | E. info@autoverdel.nl |