| Voertuigspecificaties | |
| Merk | Renault |
| Model | Master |
| Type | 2.0 dCi 130PK L2H2 AC Betimmering NIEUW BPM-vrij |
| Prijs | € 31.950,00 |
| Kenteken | V98LHD |
| Kilometerstand | 15 km |
| Carrosserie | Commercial truck (5 drs) |
| Bouwjaar | 2024 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Techniek | |
| Cilinderinhoud | 1.998 CC |
| Aantal Cilinders | 4 |
| Vermogen | 96 kW |
| Gewicht | 2.028 kg |
| Max. trekgewicht | 2.500 kg |
| Brandstof | Diesel |
| APK datum | 2027-12-23 |
| Prestaties | |
| Gem. verbruik | 7,6l / 100 km |
| Accessoires | |
| Airco | |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar | |
| Cruise control | |
| LED koplampen | |
| Parkeersensor achter | |
| Zijschuifdeur rechts | |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor | |
| 270 grden achterdeuren | |
| Achterdeuren zonder ruit | |
| Alarm klasse 1(startblokkering) | |
| Anti Blokkeer Systeem | |
| Anti doorSlip Regeling | |
| Apple Carplay/Android Auto | |
| Autonomous Emergency Braking | |
| Bandenspanningscontrolesysteem | |
| Bestuurdersairbag | |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding | |
| Bots waarschuwing systeem | |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar | |
| Buitenspiegels verwarmbaar | |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening | |
| Chroom delen interieur | |
| Connected services | |
| DAB ontvanger | |
| Dimlichten automatisch | |
| Elektrische ramen voor | |
| Elektronische remkrachtverdeling | |
| Elektronisch Stabiliteits Programma | |
| Hill hold functie | |
| Houten vloer laadruimte | |
| Instructieboekjes aanwezig | |
| LED dagrijverlichting | |
| Multimedia-voorbereiding | |
| Multimedia scherm klein | |
| Passagiersairbag | |
| Rijstrooksensor met correctie | |
| Roll Stability Control | |
| Stuur kunstleder | |
| Stuur verstelbaar | |
| Tussenschot volledig | |
| Verkeersbord detectie | |
| Vermoeidheids herkenning | |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar | |
| Zijwanden bekleed | |
| ![]() |
| ![]() |
||
| ![]() |
||||
| Bekijk alle (20) | |||||
| Details | |||||
|
Algemene informatie LET OP: Wij zijn gesloten op Koningsdag (27 april), Bevrijdingsdag (5 mei), Hemelvaartsweekend (14 t/m 17 mei) en 2de Pinksterdag (25 mei) De auto is gecontroleerd en voldoet aan alle APK eisen. Wij adviseren om binnen 2500km een onderhoudsbeurt te laten uitvoeren.
Uitgebreid afleverpakket:
Houd er rekening mee dat de auto's die wij verkopen niet nieuw zijn. Het bekijken van de auto in persoon geeft u de kans om de algemene conditie, het interieur, de werking van de verschillende systemen en onderdelen, de staat van onderhoud en andere voor u belangrijke aspecten te beoordelen en te controleren. Bovendien kunt u tijdens uw bezoek eventuele vragen stellen en kunt u de auto testen door een proefrit te maken. Bedankt voor uw interesse en we kijken ernaar uit om u te verwelkomen voor een bezichtiging. U koopt een gebruikt product, slijtage onderdelen, niet af-fabrieks geleverde onderdelen en accessoires zijn ten allen tijde uitgesloten van garantie! Alle voertuigen ouder dan 12 jaar en/of met meer dan 200000km worden voetstoots geleverd zonder enige vorm van garantie of conformiteit. Bezoekadres: Rijksweg Noord 19 6102 BM ECHT NEDERLAND Openingstijden: Maandag t/m Vrijdag: 8.00-17.00 uur. Zaterdag: 9.00-13.00 uur. Zon- en Feestdagen: gesloten. Contact/videogesprek via Whatsapp of Facetime is ook mogelijk. Nous livrons également à l'étranger et pouvons préparer les documents d'exportation. Wir liefern auch ins Ausland und können Exportdokumente erstellen.*** Deze advertentie is onder voorbehoud van fouten, prijswijzigingen en / of tussentijdse verkoop *** Trefwoorden: Grijs kenteken - Bedrijfswagen - Bedrijfsauto – Bedrijfsbus- bestelwagen - Dubbele Cabine - DC - Dubbel cabine - Servicewagen - Serviceauto - Open Laadbak - Pick-Up - Meubelbak - Bakwagen – gesloten – vries/koel – vriesauto – vrieswagen - Koelwagen - Koelauto - Kraan - Laadkraan - Kipper – kieper - Glasresteel - Resteel - Laadklep – laadlift- lift - klep - Bedrijfswageninrichting - Bedrijfsautoinrichting - 4 Motion - 4matic - 4X4 - L1H1 - L1H2 - L2H1 - L2H2 - L2H3 - L3H2 - L3H3 - L4H2 - L4H3 – L2 – L3- L4 – L5- H2 -H3 Dubbel lucht - Imperiaal - Schuifdeur - Trekhaak – imperial - Servicebus - Personenbus - Groepsvervoer - Kombi - Combi - Passenger - Tourer – shuttle - Lang - Hoog – opbouw - Autotransporter - Luchtvering - Maxi - Dubbel cabine - Hiab - Palfinger - Atlas - Maxilift - Fassi - HMF - be trekker - Clixstar - Clickstar - Clixtar - Koelvries - Werkplaatsinrichting - Sortimo- Zijdeur - Schuifdeur- Dubbele schuifdeur – verhoogd - Verlengd |
|||||
| Delen Acties | |||||
| Aanbieder | Bankers Bedrijfswagens | Rijksweg Noord 19 | 6102BM Echt | T. 0475-482453 | E. info@bankers.nl |