| Voertuigspecificaties | |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Tiguan |
| Type | 1.5 TSI R-LINE CARPLAY/NAVI/SIDE ASSIST |
| Prijs | € 34.249,00 |
| Kenteken | JZD23V |
| Kilometerstand | 44.841 km |
| Carrosserie | SUV (5 drs) |
| Bouwjaar | 2021 |
| Transmissie | Automatisch |
| Kleur | Blauw |
| Techniek | |
| Cilinderinhoud | 1.498 CC |
| Aantal Cilinders | 4 |
| Vermogen | 110 kW |
| Gewicht | 1.441 kg |
| Max. trekgewicht | 1.800 kg |
| Brandstof | Benzine |
| Prestaties | |
| Gem. verbruik | 7,2l / 100 km |
| Energielabel | C |
| Accessoires | |
| Airco (automatisch) | |
| Navigatiesysteem | |
| R-Line Exterieur | |
| Velgen 'Misano', 20 inch lichtmetaal (PJT) | |
| Achterbank in delen neerklapbaar | |
| Achterbank verstelbaar | |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing | |
| Achteruitrijcamera (KA2) | |
| Airco separaat achter | |
| Alarm klasse 1(startblokkering) | |
| Anti Blokkeer Systeem | |
| Anti doorSlip Regeling | |
| Armsteun voor | |
| Autonomous Emergency Braking | |
| Bagagedek | |
| Bandenreparatieset | |
| Bandenspanningscontrolesysteem | |
| Bestuurdersairbag | |
| Binnenspiegel automatisch dimmend | |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding | |
| Boordcomputer | |
| Bots waarschuwing systeem | |
| Brake Assist System | |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar | |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar | |
| Buitenspiegels met verlichting | |
| Chroompakket (PA2) | |
| Comfortstoel(en) | |
| Cruise control adaptief met Stop&Go | |
| DAB ontvanger | |
| Dakrails | |
| Dakspoiler | |
| Digitaal instrumentenpaneel (Active Info Display) (9S0) | |
| Draadloze telefoonlader | |
| Elektrische ramen achter | |
| Elektrische ramen voor | |
| Elektronisch Stabiliteits Programma | |
| Extra getint glas | |
| Grootlichtassistent | |
| Hill hold functie | |
| Hoofd airbag(s) achter | |
| Hoofd airbag(s) voor | |
| Hoofdsteunen actief | |
| Instructieboekjes aanwezig | |
| Knie airbag(s) | |
| Koplampverlichting LED Matrix (IQ.Light) (PXC) | |
| Koplampverlichting LED Plus (PXA) | |
| LED achterlichten | |
| Lederen stuurwiel | |
| Lederen versnellingspook | |
| Lendesteunen (verstelbaar) | |
| Mistlampen voor | |
| Mobiele online diensten : 'Security & Service' (NZ4) | |
| Multimedia-voorbereiding | |
| Multimedia scherm klein | |
| Onderhoudsboekje (digitaal) | |
| Parkeersensor voor en achter | |
| Passagiersairbag | |
| Radio | |
| RDW-leges | |
| Regensensor | |
| Rijstrooksensor met correctie | |
| Rookvrij | |
| Ruitensproeiers verwarmbaar | |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel | |
| Sportstuur | |
| Spraakbediening | |
| Start/stop systeem | |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk | |
| Stuur verstelbaar | |
| Stuurwiel multifunctioneel | |
| Trekhaak 750 vaste kogel | |
| Verkeersbord detectie | |
| Vermoeidheids herkenning | |
| Vervolgbotsing preventie | |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar | |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar | |
| Warmtewerende voorruit | |
| Zij airbag(s) voor | |
| Energielabel C | |
| ![]() |
| ![]() |
||
| ![]() |
||||
| Bekijk alle (38) | |||||
| Details | |||||
|
Algemene informatie
Staat Technische staat: goed Optische staat: goed Staat interieur: goed Aantal sleutels: 2 (2 handzenders) Beschikbare afleverpakketten: Beschikbare afleverpakketten:
Productveiligheid EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de Overige informatie Airconditioning: werkt Storingsmelding: Nee Bandenset: Winterbanden Na 10 jaar als monteur en chef werkplaats bij Audi dealer Heron Auto ben ik in oktober 2014 met mijn eigen universeel garagebedrijf begonnen. Werken aan verschillende merken en typen auto's, het zoeken naar de oorzaak van problemen en hiervoor de juiste oplossing vinden. Dát vind ik mooi, dat zijn mijn passies. |
|||||
| Delen Acties | |||||
| Aanbieder | Carteam Garage Pronk | Hand-Eg 4 | 1648GD De Goorn | T. 0646528609 | E. info@garagepronk.nl |